Alatskivi Kunstide Kool

Aadress:   Alatskivi Kunstide Kool    Kooli 1    60201 Alatskivi    Tartumaa

Direktor: Kristjan Kallavus

Üldtel:       58 135 843  

e-post:      alatskivi.kunstidekool@gmail.com


Õpetajate kontaktid:

ALATSKIVI
Laul - Made Ritsing: ritsingmade@gmail.com

Solfedžo eelkl-IV, VII kl - Siim Kornel: siimkornel@yahoo.com

Solfedžo V-VI kl, muusikalugu - Svetlana Podgornaja: svetlanapodgornaja@online.ee

Kunst - Irina Krivonogova: irina156@gmail.com 

Löökpillid - Kalle Kindel: kallekindel@gmail.com

Tants - Bäthel-Betty Pirk: bettypirk@gmail.com

Tants - Jekaterina Tõlnikova: jekaterina.tolnikova@gmail.com

Klaver - Kersti Juul: kersti68@gmail.com

Flööt - Pille-Riin Aland: pille.flute@mail.ee

Kitarr (klassikaline) - 


VARA
Solfedžo/klaver - Katri Pruulmann:  katri.pruulmann@gmail.com

Klaver - Joosep Verbu:  joosep.verbu@mail.ee

Klaver - Jekaterina Voitehhovitš:  kattriin642@gmail.com